צעצועים לילדים בעיר ניו יורק

אין חוויות מקבילות בעולם הזה לחוויה של ילד בחנות צעצועים. הביטוי “כמו ילד בחנות ממתקים” הולם גם ילד בחנות צעצועים. הראש נישא אל על, מהמדף התחתון אל העליון, הכל צבעוני ומפתה ומזמין למשחק. חנויות צעצועים לילדים בארץ לא משתוות בגודלן לחנויות צעצועים לילדים בחו”ל, במיוחד בארצות הברית ועל אחת כמה וכמה בעיר ניו יורק.

ניו יורק עיר הצעצועים

מידע על חנויות צעצועים לילדים בניו יורקניו יורק, היא אחת הערים העסיסיות ביותר בעולם. לא סתם קוראים לה “התפוח הגדול”. היא מפתה כמו התפוח של שלגיה, היא נוצצת כמו תפוח זהב, היא מתוקה כמו תפוח בדבש, ואין בה רגע דל. הצגות ומחזות זמר, סרטים והופעות, פארקים, אתרי תיירות הסטוריים, מוזיאון המדע, מוזיאוני אמנות: המומה, הגוגנהיים והמטרופוליטן. בניו יורק חיי לילה תוססים, וכמובן- קניות. בכל האתרים המוזכרים מעלה ישנה גם פעילות ענפה לילדים. טיול עם ילדים בניו יורק הוא ממש בגדר הרפתקה עבורם: ההצגות, המוזיאונים, הנסיעות ברכבת התחתית, גני החיות, הפארקים הרחבים בהם מתרוצצים סנאים, אך כל אלא מתגמדים יחסית לצעצועים לילדים. בניו יורק נמצאות חנויות צעצועים לילדים מן הגדולות והמפורסמות בעולם. החנויות, המתפרשות בדרך כלל על כמה קומות, מכילות אגפים שונים, מתקנים, ממתקים, אביזרים עליהם מוטבעות דמויות אהובות, וגם צעצועים נדירים שאפשר למצוא רק בחנויות הדגל, ושיבואני צעצועים אינם מייבאים לארץ. על אף שביקור בחנויות ענק של צעצועים לילדים הוא חלומו של כל ילד, ההנאה מובטחת גם למבוגרים ולילדים בנפשם.

חנויות צעצועים שוות ביקור

סניף M&M העולמי- הוא חנות עצומה בת שלוש קומות, הממוקמת בטיימס סקוור במידטאון ניו יורק, ויש בה את כל סוגי ממתקי M&M, בובות, בובות בובות שוקולד, תיקים, חולצות, שלל מתנות לילדים ופסלי ענק.

החנות של לגו- חנות הדגל של לגו בת כמה קומות במידטאון ניו יורק, ובה מבנים מלגו, פסלי לגו מרהיבים בגודלם ובמורכבותם, פינות הרכבה בלגו ופינות משחקים, כל ערכות הלגו הקיימות, מסודרות לפי מחלקות ונושאים (חלל, הרפתקאות, מלחמת הכוכבים וכולי).

החנות של דיסני- גם היא במידטאון ניו יורק, גם היא בעלת כמה קומות, ממש קניון דיסני קטן, או ארץ פלאות לכל חובבי דיסני בכל הגילאים. לפי מחלקות שונות מוצגים כל מוצרי דיסני. בתחום המזכרות- כובעים, חולצות, כוסות, עטים, סיכות, וכולי. תחפושות של דמויות דיסני לבנים ולבנות, בובות פרווה מכל הגדלים והסוגים של הדמויות האהובות: דמויות פו הדב וחבריו, מיקי וחבריו, באג לייף, מלך האריות, דמבו, בובות פלסטיק לנוי, בגדים לילדים ולתינוקות, תמונות וציורים, קלטות דיוידי ומשחקי מחשב, אלפי צעצועים לילדים בדמויות מסרטי דיסני ועוד.

חנות הצעצועים של שוורץ- היא חנות הצעצועים המפורסמת בעולם, בזכות הסצינה הידועה מהסרט “ביג”, בה טום הנקס רוקד על אורגן הרצפה עם האורות הצבעוניים. אותו אורגן עדיין ממוקם בחנות, בקומה העליונה שלה, ולידו תור של ילדים ומבוגרים הממתינים לנגן עליו ברגלים עוטות גרביים. מלבד הפסנתר, במקום פרושים צעצועים לילדים מכל סוג וללא אפיון מסויים כמו חנויות דיסני, לגו ו- M&M. יתכן שהאפיון המרכזי של חנות הצעצועים לילדים של שוורץ, הוא האמריקאיות שבה, במיוחד כשבחגים ובפרט בחג המולד, היא מקושטת באורות רבים וצבעוניים, בובות חג מולד, ועוטה אווירה חגיגית. אם אתם בניו יורק בחגים, אל תוותרו על ביקור.

המלצה אחרונה

Nintendo World Store בחנות זו של חברת נינטנדו המוכרת לנו כיצרנית של משחקי מחשב נוסטלגיים רבים ובראשם סופר מריו האגדי. בחנות משחקי מחשב, צעצועים לילדים, מזכרות ואביזרים מדליקים של סופר מריו ומשחקי מחשב אחרים של נינטנדו, ומתקיימים בה אירועים לרגל השקות שונות וחגיגות שונות של החברה. חוויה נוסטלגית מומלצת.