צעצועים עבור המיטה

צעצועי מובייל מעל מיטת תינוקתינוק מבלה חלק לא מבוטל מהיום במיטה. צעצועים למיטה הם אלו שילוו אותו בהירדמות, בשינה ובהתעוררות. פעוטות קמים בלילה, ולעיתים מתקשים לישון, משחקים וצעצועים יהפכו את השהייה במיטה למהנה ויקלו על הקשיים הללו. נוסף לכך, צעצועים למיטה הם סימן של נוכחות ההורים עבור התינוקות, לכן כדאי לצייד את מיטת התינוק במוביילים מרגיעים וצעצועים יפים, חלקם מפיקים צלילים נעימים כדי להקל על ההירדמות.

עוזרים להירדם

צעצועים למיטה מומלצים מאוד לתינוקות שקשה להם להירדם. סוגים שולים של צעצועים למיטה כמו מוביילים למשל,  מושכים את תשומת ליבם של ילדים. על מנת להקל על ההירדמות מומלץ לעקוב או לדמיין תנועה מונוטונית שחוזרת על עצמה. תנועת המובייל מרתקת אותם, ובזמן שהם עוקבים אחריה, הם שוקעים לשינה עמוקה. צעצועים למיטה יכולים להיות מועילים במצבים בהם תינוקות קמים מבוהלים בלילה ולא מצליחים להירדם. הם גורמים לסביבה שלהם להיות ידידותית ובשל כך היא מרגיעה אותם.

צעצועים למיטה מפתחים את התינוק

צעצוע תלוי מעל לול לתינוקנוכחות של צעצועים היא לא רק כיפית אלא מפתחת. דרך הצעצועים התינוק לומד את הצבעים השונים, להבחין בין צלילים, קולות של חיות ומרקמים של חומרים שונים. כל עולמם של תינוקות בנוי ממה שהם רואים בבית, ברחוב, בגן, במשפחה ואצל חברים. התפתחות התינוק תלויה בחשיפה שלו לכמה שיותר מושגים ולכמה שיותר דמויות, צורות וצבעים. כך יוכל להרכיב לו מציאות ולשפר את ההבנה שלו והתקשורת שלו עם בני אדם.

צעצועים למיטה יכולים לשמש גם בתור צעצועי רכב או צעצועי עגלה. הם בדרך כלל נתפסים בקליפס או סקוץ’ כך שהם קלים להסרה ולנשיאה ממקום למקום. חלק גדול מהמבחר של צעצועים למיטה כולל דמויות של חיות, אולם הם גם מופיעים במגוון רחב של צבעים ודוגמאות: נסיכות, כוכבי לכת, ג’ונגל, צורות הנדסיות ובובות שונות. בנוסף, צעצועים למיטה מיוצרים בטכניקות וחומרים שונים כמו צעצועי עץ, מוביילים מפלסטיק, בובות מגומי ועוד הרבה חומרים שונים. ניתן למצוא את המבחר העצום בחנויות צעצועים לתינוקות או בחנויות צעצועים לילדים.