צעצועים עבור העגלה

כמו כל הצעצועים לתינוקות, גם צעצועי עגלה נועדו לתת לתינוק אווירה נעימה וכיפית ולאפשר לו ליהנות מצעצועים מפתחים גם כשהוא נמצא בתנועה. כל חנות צעצועיםכוללת בתוכה מבחר לא קטן של צעצועים לעגלה שמנעימים את הטיול וגם מוסיפים לעגלה הפשוטה מראה מיוחד. צעצועים לעגלה צמודים לחלק הקדמי שלה או נתפסים לכל חלק של העגלה כך שהם נוחים לשימוש וקל להסיר אותם בשעת הצורך. אל צעצועי עגלה קשורים בדרך כלל משחקים או בובות שיעסיקו את הפעוטות ויהפכו את הטיול מחוץ לבית ל הרבה יותר מרתק.

מדוע כדאי להתקין צעצועים על כל עגלה?

תינוקת עם בובה בעגלהכל צעצוע שונה במראה שלו, במה שהוא משדר. הצעצוע נותן טאץ’ ייחודי לעגלה הרגילה שיש לכולם. בהתאם לכך, התינוק מזוהה עם העגלה שלו, היא מעניקה לו הרגשה של שייכות. תינוקות  מרגישים שהעגלה שלהם מיוחדת כמוהם ומבטאת אותם. צעצועי עגלה הם גם סימן לנוכחות ההורים עבור הילד. הם מעוררים אצל תינוקות תחושה של ביטחון בזמן הנסיעה. כך הם מבינים שהסביבה היא מוכרת וההורים נוכחים.

בין  צעצועים לעגלה ישנם גם מוביילים תלויים. הם מרגיעים ומסיחים את הדעת מגורמים לא רצויים כמו רעשים מהכביש או מזג אוויר לא נעים. חלק ממבחר צעצועי עגלה המפיקים קולות, יכולים לעזור במקרים כאלו ולהנעים את הטיול בחוץ. התבוננות בהם גם מפתחת את החושים. הצלילים, הצורות, המרקם הפרוותי שלהם מפעילים את חושי המישוש, הראייה והשמיעה. פיתוח החושים חשוב  במיוחד בגילאי שנה- שנתיים בהם קצב ההתפתחות מהיר והחשיפה לגירויים שונים יכולה להפוך את עולם המושגים שלהם לעשיר כבר בגילאים צעירים.

היכן ניתן לרכוש ?

ניתן לרכוש צעצועי עגלה בחנויות צעצועים לילדים. אם לא נמצא מגוון גדול, ישנו מבחר גדול יותר בחנויות צעצועים לתינוקות. בחנויות קטנות יותר אפשר למצוא צעצועי עגלה ייחודיים שאין שני להם. רובם עבודת יד וחלקם אף עשויים מחומרים מיוחדים. חנויות צעצועים שמציעות צעצועי עגלה מיוחדים הן אלו המתמחות במוצרים מסוג מסוים כמו חנויות צעצועי עץ או חנויות בוטיק לתינוקות שמכינות מוצרים אותנטיים. בחנויות צעצועי עץ אפשר למצוא מובייל לתלייה מעל העגלה או שרוול עם חרוזי עץ עליו לחלקו הקדמי שלה. צעצועי עגלה מעץ וצעצועי עץ בכלל נחשבים לאסתטיים ונעימים והם בעלי מראה טבעי.

בובת צעצוע בתוך עגלה לתינוקבנוסף, אפשר למצוא צעצועי עגלה באתרי האינטרנט. ניתן לרכוש צעצועים ברשת בלחיצת כפתור. הצעצועים יגיעו תוך מספר ימים במשלוח עד הבית. רכישת צעצועים ברשת מאפשרת לנו לבחור מבחר גדול מאוד ולהשוות מחירים מהבית. יש שמעדיפים לרכוש צעצועי ילדים בדרך זו ויש שמעדיפים את הקנייה הישנה והמוכרת. יחד עם זאת, כדאי להשוות מחירים גם באינטרנט וגם בחנויות כדי לקבל תמונה כוללת

בצבעים ודוגמאות שונות

חנויות צעצועים מציעות מגוון רחב של צעצועים לעגלה בצורות וצבעים שונים. על הצעצועים מופיעות דוגמאות שונות: צהוב בסגנון שמש, פרחים צבעונים, ורוד עם דוגמאות של נסיכות, טבע וחיות בסגנון ג’ונגל, גיבורי קומיקס, דמויות מסרטים מצוירים ועוד. כל דוגמה מייצרת אווירה שונה, וחלקם מתאימים רק לבנים או רק לבנות.

מרבית מצעצועי העגלה יכולים לשמש את ההורה גם בתור צעצועי רכב או צעצועים למיטה. מוביילים שנתפסים בקליפס ניתנים להסרה בקלות ומתאימים גם לתלייה מעל התינוק בזמן נסיעה או בחדר הילדים. צעצועים שנצמדים לחלקה הקדמי של העגלה יכולים להשתלב גם בסל-קל או על המעקה של הלול. צעצועי עגלה יכולים לשמש אותנו בכל פעילות מחוץ לבית וגם בתוכו.