מתנות לימי הולדת – שיטות שונות ומעניינות

אין שמחה גדולה יותר עבור ילד שקורע מעטפה של מתנה ליום הולדתו, קורא את הברכה ומתרגש. היום ההוצאות על מתנות לימי הולדת מגיעות לכמה מאות שקלים בכל שנה. כדאי כי לא תלכו לאיבוד ואם מדובר בילדכם, הכינו מראש כמה מתנות מעניינות ועטפו אותן כאשר לחבר או חברה מהכיתה או מהגן יש יום הולדת. קחו בחשבון, כי מתנות עבור ימי הולדת יש להכין גם לבני משפחה, חברים וקרובים. אחד הטיפים הטובים יותר, הינו למצוא מבצעים בחנויות השונות ופשוט לאסוף כמה מתנות שאתם בטוחים כי הן תתאמנה לבעל החגיגה, אם חבר מהעבודה, אימא, אחות וילדים שהם חברים של ילדכם.

חשבו למשל על מתנה ליום הולדת לילדים שאוהבים להאזין למוסיקה: הם ישמחו לקבל תקליטור עם השירים האהובים עליהם. מתנה זו מתאימה גם לתינוקות, אשר מוסיקה רגועה שמתאימה להם, תגרום להם להירדם בקלות.

התאמת מתנות ליום ההולדת על פי הקרבה

יש להתאים מתנות לימי הולדת על פי הקרבה שלכם לחוגג או לחוגגת. כמובן שמתנת יום הולדת לבן דוד, תהיה שונה מבחינת התקציב לבין חבר של ילד בגן או בכיתה. למשל פאזלים מעניינים שיש בהם הרבה מחשבה יתאימו לילדים, מה שישפר את היכולת הקוגניטיבית שלהם. ניתן למצוא פאזלים לכל הגילאים. זו אמנם עובדה נכונה שכל ילד או אדם מבוגר אוהבים לקבל מתנות ליום ההולדת, אך לא בכולן יש שימוש. ניתן למצוא מתנות יצירתיות ורעיונות מעולים, כמו למשל להגיע לחנות של הכל בדולר ולמצוא קופסא מרהיבה שניתן למלא אותה בהפתעות שימושיות  לילדים.

אם חוגג או חוגגת יום ההולדת אוהבים את תחום היצירה ניתן יהיה למלא את הקופסא בטושים, פומפונים, דבק, מספריים, מדבקות וסרטים צבעוניים. ניתן תמיד לשאול את הורי הילד מה הוא אוהב, או מה מקובל לקנות לו ליום ההולדת, כך שהמתנה שתרכשו תהיה ברת שימוש.

שיטות שונות לרכישת מתנות ימי הולדת לילדים בכיתה או בגן

ילדים מכירים היטב האחד את השני כך שהם מכירים מה חבר שחוגג יום הולדת עשוי לאהוב. אחת השיטות הנפוצות יותר לרכישת מתנת יום הולדת מרשימה עבור חבר או חברה בגן או בכיתה, הינה באמצעות איסוף הכסף למתנה מכל הילדים. אגב, גם חברים לעבודה עושים בדיוק את אותו הדבר, עבור כל חבר שחוגג יום הולדת. אם מדובר על מתנה לחבר או חברה, ואתם יודעים שהוא או היא אוהבים לקרוא ספרים ומה הסגנון שלהם, היכנסו לאחת מחנויות הספרים הידועות ורכשו לו ספר ואפילו שניים אם יש מבצע אטרקטיבי של שני ספרים – חבל כי תפספסו אותו! שני ספרים למתנה יהיו הרבה יותר מרשימים עבור חוגג\ת יום ההולדת.

יש להיות בעל חוש טעם מפותח, וכן ידע מקיף לגבי החברים ובני המשפחה, בכדי לרכוש מתנה ליום הולדת שתקלע בול למטרה.