צעצועים מעץ

משאית צעצוע עשויה מעץצעצועי עץ נוסטלגיים ויפים ממלאים את חדר הילדים באווירה ביתית וחמה. מכוניות, בובות מעץ, רכבות, כלי טייס, עגלות ועוד הרבה צעצועי עץ נמצאים בחנויות צעצועים לילדים ומאפשרים משחק באווירה שונה ומיוחדת. הם עשויים בעבודת יד כך שכל מוצר הוא ייחודי ושונה מהאחר. רכישת צעצועים מעץ לילדים מבטיחה מוצרים שלא תראו בשום חנות אחרת.

היכן ניתן למצוא צעצועי עץ איכותיים?

מספר חנויות של צעצועי עץ ברחבי הארץ הולך וגדל. חנויות צעצועים שמוכרים צעצועים מעץ מגלפים אותם ידנית מה שהופך אותם לכל כך מיוחדים ובעלי מראה אותנטי. אפשר למצוא צעצועים מעץ לילדים גם ברשתות הגדולות אולם המבחר מצומצם יותר. חנויות בוטיק רבות עוסקות במיוחד בצעצועי עץ, ומבטיחות לצרכן מוצרים איכותיים שהחומרים מהם עשויים נבחרים בקפידה. עיצוב בעץ בכלל נעשה בעבודה איכותית ביותר. החומרים שמהם עשויים צעצועי עץ אינם מזיקים לילדים ולבריאותם. יש הבדל גדול בין מוצרים שנעשו בעבודת יד לבין צעצועים המיוצרים במפעלים כחלק מפס ייצור.

אתרים רבים מציעים צעצועים ברשת וביניהם מבחר גדול של צעצועים מעץ. חלק מהאתרים מוכרים את מוצריהם רק ברשת ולחלקם יש חנויות ברחבי הארץ בהם ניתן לבקר ולרכוש צעצועי עץ גם בחנות עצמה. יש שמעדיפים את הבחירה לקנות מוצרים באינטרנט ולקבל אותם במשלוח עד הבית. רכישת צעצועים ברשת היא חוויה מהנה שחוסכת את היציאה מהבית וטרחה הכרוכה בה.

בתחום צעצועי העץ ישנן תת קטגוריות שונות. למשל צעצועי חשיבה מעץ, צעצועי הרכבה, צעצועי מתקן מעץ כמו נדנדה לגינה או סוס נדנדה. חנויות צעצועים מציעות גם מטבח עץ לילדים, אופניים עשויים מעץ, צעצועי עץ לתינוקות, צעצועי התפתחות, קוביות עץ לבנייה ועוד. עולם צעצועי העץ הולך ומתפתח והמגוון שלו כיום גדול מאוד.

תעשייה ירוקה

המודעות לאקולוגיה ואיכות הסביבה קיימת כבר אצל רובנו. כולם רוצים סביבה נעימה ידידותית, נקייה מרעלים, פסולת וגורמים מזהמים שונים. עם עליית המודעות לכך הגיעו  הטרנדים שונים של צרכנות ירוקה. הם באים לידי ביטוי גם בחנויות צעצועי תינוקות וילדים. רוב צעצועי העץ מיוצרים בעבודת יד כך שאינם לוקחים חלק בתעשייה מזהמת של מפעלים. כמו כן, אינם מכילים חומרים שאינם מתכלים או שפירוקם הכימי עלול לזהם את הסביבה. צעצועי עץ הם בחירה טובה לכל מי שאכפת לו מסביבה ומנושא האקולוגיה בכלל.

בובת צבי עשויה מעץ מגולףשימוש בחומרים מלאכותיים לא רק מזיק לסביבה אלא גם לנו. ילדים חשופים לצעצועים שעשויים מחומרים רעילים או מכילים צבעים רעילים. החשש גדול הרבה יותר כשמדובר בגילאי הינקות, תינוקות רגילים לבחון עצמים בעזרת הפה ובכך חשופים עוד יותר לחומרים וצבעים רעילים מהם עשויים צעצועים. צעצועים מעץ לילדים הם פתרון טוב מהבחינה הזו, הם עשויים מחומרים טבעיים ושומרים על בריאותם של הפעוטות.

צעצועי עץ דקורטיביים

צעצועים מעץ הם לא רק משחק, הם גם יפים במיוחד. הם נותנים אווירה נוסטלגית ומזכירים למבוגרים את הילד שבהם. היות והם מכניסים אווירה ביתית וחמה צעצועים מעץ יכולים להיות גם חלק מהדקורציה של החדר ולתת מראה מיוחד לחצר, לבית או לחדר הילדים. סוסי נדנדה לגינה או בית בובות מעץ על המדף ישנו את מראה החלל ויתנו טאץ’ מיוחד. צעצועי עץ עשויים בדרך כלל בעבודת יד, לכן אחד היתרונות ברכישתם הוא שלא תראו את אותו הצעצוע אצל מישהו אחר. הטכניקה בה עשויים צעצועי העץ הופכת אותם למיוחדים, אותנטיים ואסתטיים, ולכן מתקבלים על הדעת גם בתור קישוט.